Wszystko, co musisz wiedzieć przed pierwszą wizytą w gabinecie kosmetycznym

Jeśli nigdy wcześniej nie robiono takich zastrzyków, myśl o zastrzykach kosmetycznych może brzmieć przerażająco - ale te zabiegi są w rzeczywistości bardziej powszechne niż mogłoby się wydawać!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (w tym iniekcje kosmetyczne i wypełniacze skórne) cieszą się coraz większą popularnością dzięki możliwości osiągania zauważalnych efektów bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów czy też konieczności znacznego okresu rekonwalescencji.

Dla osób poszukujących świeższej, młodzieńczo wyglądającej cery, skuteczne mogą być zastrzyki kosmetyczne i wypełniacz skórny - i tu, w Skinsmithhs, opracowaliśmy specjalnie zaprojektowany plan zabiegów, który ułatwia zarządzanie regularnymi zabiegami medycyny estetycznej.

Jeśli zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać przed pierwszą wizytą kosmetyczną po zastrzyku u nas, oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby postawić swój umysł w spokoju.

KTO MOŻE ZLECIĆ WYKONANIE ZASTRZYKÓW KOSMETYCZNYCH?

Nasze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są odpowiednie dla większości osób i nie ma idealnego wieku do rozpoczęcia, chociaż zabiegi są bardziej skuteczne na mniej rozwiniętych liniach. Podczas wstępnej konsultacji przedstawimy Państwu możliwości, zalecimy zabieg i zapewnimy komfort podczas całego procesu.

Zobacz także: 12 łatwych fryzur, które idealnie sprawdzą się, kiedy będziesz spóźniona >>

CO SIĘ DZIEJE NA WIZYCIE?

Po konsultacji zostaniecie Państwo zarezerwowani u jednej z naszych Pielęgniarek Estetyczek, które są przeszkolone w zakresie wykonywania zastrzyków. Następnie pielęgniarka wstrzykuje niewielką ilość substancji bezpośrednio w miejsce, do którego chcesz dotrzeć. Zabieg jest szybki i trwa tylko około 10-15 minut.

JAK TO DZIAŁA?

Po wstrzyknięciu preparatu w docelowe miejsce, mięśnie twarzy pod skórą nie będą mogły się tymczasowo kurczyć, co pomaga zmniejszyć efekt linii i zmarszczek w tym miejscu. Najpopularniejsze obszary zabiegowe do tego celu to:

  • Linie zmarszczek
  • Linie czołowe
  • Kurze łapy wokół oczu


Wypełniacz skórny jest natomiast żelem iniekcyjnym, który służy do pompowania i przywracania utraconej objętości. Często stosuje się go w dolnej części twarzy w celu wzmocnienia warg lub wygładzenia linii od nosa do ust.

STRACH PRZED IGŁAMI? BRAK PROBLEMU!

Jeśli jesteś zdenerwowany wokół igieł lub zastrzyków, nie ma potrzeby się martwić! Użyte igły są bardzo dobre. Większość ludzi opisuje to doświadczenie jako niewygodne, a nie bolesne i zazwyczaj dyskomfort jest znacznie mniejszy niż się spodziewano. Zabiegi wykonywane są bardzo szybko i szybko się kończą - a Twoja Pielęgniarka Estetyczna zadba o to, abyś przez cały czas trwania zabiegu czuła się jak najbardziej komfortowo.

CZY SĄ JAKIEŚ EFEKTY UBOCZNE?

Zazwyczaj można spodziewać się małych lub drobnych skutków ubocznych. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie w leczonych miejscach, ale powinno ono ustąpić w ciągu 15-20 minut. U niektórych osób występują również drobne bóle głowy i siniaki.

ILE TO KOSZTUJE?

Zależy to od tego, co chcesz osiągnąć i obszarów, które chcesz leczyć. W Skinsmithhs dążymy do tego, aby wszystkie nasze usługi były dostępne i opracowaliśmy plany płatności, które pozwolą Państwu rozłożyć koszty zabiegów na cały rok - aby uzyskać więcej informacji, zalecamy zarezerwowanie bezpłatnej konsultacji w celu dogłębnego omówienia Państwa możliwości.