Najlepsze Serum do twarzy dla mężczyzn

Jeśli myślisz o swoim preparacie oczyszczającym jako o środku rozciągającym, o eksfoliacie jako o środku rozgrzewającym i nawilżającym jako o koktajlu białkowym po zakończeniu ćwiczeń, który buduje mięśnie, to serum jest głównym wydarzeniem. Wypełnione aktywnymi składnikami i sformułowane tak, aby wywrzeć jak największy wpływ, najlepsze serum, kondycję i kształt twarzy w sposób, w jaki żaden inny produkt nie może.

Podobnie jak treningi, serum może być skoncentrowane lub bardziej całościowe, skupiając się na jednym pojedynczym składniku, rodzaju skóry i wydaniu lub po prostu sprytnym koktajlu składników, które odżywiają ogólny stan zdrowia skóry.

Jeśli już go nie używasz, oto dlaczego powinieneś zacząć.

Co to jest Serum Twarzowe?

Zasadniczo, serum jest częścią rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych, które mają na celu pielęgnację skóry - zawiera aktywne składniki, które rozwiązują konkretne problemy związane z pielęgnacją. Może to być wszystko - rozjaśnianie, oczyszczanie, starzenie się, nawilżanie, a nawet wzmacnianie - ale można to zrobić raczej za pomocą serum, niż płukania twarzy (przeznaczonego do zmycia skóry w ciągu dnia), peelingu (przeznaczonego do złuszczania martwego naskórka) lub produktu nawilżającego (przeznaczonego do nawilżania).

Co robi Serum Twarzowe?

Na szczęście serum może być całkowicie dopasowane do Ciebie. Drobne linie? Wybierz serum nawilżające. Pigmentacja? Rozjaśniająca. Chcesz trochę wszystkiego? Są też produkty, które to robią.

Podczas gdy ostatnio pojawiła się fala serum skoncentrowanych na jednym składniku (patrząc na sukces takich marek, jak The Ordinary czy The Inkey List), ta kategoria produktów do pielęgnacji męskiej skóry tradycyjnie łączy w sobie elementy aktywne w celu uzyskania bardziej holistycznego podejścia do warunków skórnych.

Nie wiesz, co wybrać? Poniżej przedstawiamy nasze ulubione produkty w przewodniku po najlepszych serum.

Najlepsze Serum do twarzy dla każdego rodzaju skóry

Najlepsza witamina C Serum

Drunk Elephant C-Firma Day Serum

Serum Pijanego Słonia z witaminą C, wypełnione fantastycznie mocnymi 15% dobrych rzeczy, nie gra w żadne gry. Silny przeciwutleniacz zrobi wszystko od równomiernego tonu, zwalczy pigmentację, pobudzi kolagen i zneutralizuje wolne rodniki. Ma działanie rezerwuarujące, co oznacza, że substancje czynne są powoli uwalniane w ciągu 72 godzin - jest to genialny ruch, który ogranicza wszelkie potencjalne zapalenia. Nic dziwnego, że marka właśnie sprzedała się Shiseido za fajne 655 milionów funtów.

Najlepsze serum kwasu hialuronowego

111SKIN Hyaluronic Acid Aqua Booster

Kwas hialuronowy wciąga do 1000 razy większą wagę w wodzie do górnych warstw skóry, czyniąc z niego absolutnego bohatera dla cery odwodnionej lub suchej. Wrzuć trochę gliceryny, aloesu, mocznika i niacynamidu (dziękuję, 111SKIN), a otrzymasz naprawdę inteligentny kompleks do miękkiej, elastycznej i sprężystej skóry.

Best Wrinkle Serum

Anthony Anti-Wrinkle Glycolic Peptide Serum

Kwas glikolowy jest najsilniejszym ze wszystkich AHA, bez problemu usuwa martwy naskórek. Peptydy, alternatywnie, są budulcem Twojej skóry - wzmacniają i stymulują skórę właściwą do produkcji kolagenu, który sprawia, że Twoja skóra wygląda pełniej i młodziej. Nic więc dziwnego, że Anthony połączył obu tych przeciwstarzeniowych wybawców w jedno serum, zwalczając drobne linie i zmarszczki za pomocą podwójnej dawki substancji czynnych.

Najlepsze Serum Antystarzeniowe

La Mer Serum Regenerujące

Nowa formuła Serum Regeneracyjnego La Mer to klasyczne, kulinarne Serum Regeneracyjne, które zawiera składniki morskie z charakterystyczną formułą Miracle Broth. Biorąc pod uwagę, że oba te produkty pochodzą z najsurowszych części oceanu, w których wciąż kwitnie życie, trudno się dziwić, że są one pełne witamin i minerałów przywracających młodość. Wkrótce najlepsze filtry w Twoim telefonie staną się nadmiarowe w stosunku do potrzeb.

Najlepsze serum antyoksydacyjne

Serum Grey Recovery Face Serum

Stworzone z myślą o mężczyznach, The Grey to łatwe w użyciu, uniwersalne serum wypełnione antyoksydantami i naturalnymi ekstraktami przeciwstarzeniowymi. Pomyśl o nawilżaniu, ujędrnianiu, rozjaśnianiu - wszystko to utrzymane w chłodzącej żelowej konsystencji. Koniecznie, jeśli Twoja skóra potrzebuje odrobiny wszystkiego.