Dlaczego powinieneś nosić podkład do cieni do oczu

Jeśli jesteś wizażystką (samozwańczą lub profesjonalistką) jedną z rzeczy, do których wszyscy możemy się odnieść, jest walka o to, aby dobry cień do powiek trwał. Wprowadź podkład cienia do oczu. Produkt do oczu, który sprawia, że świat różnicy w pigmencie i trwałość Twojego cienia. Jeśli nie jesteś pewna, czy podkład do cieni do powiek jest wart dodania do codziennej rutyny makijażu, makijaż na bazie Los Angeles pro Emily Oliver dzieli się korzyściami płynącymi z zastosowania podkładu do cieni do powiek, do przodu.

Czym dokładnie jest podkład Eyeshadow Primer?

Eyeshadow Primer jest produktem na bazie płynu lub kremu, który nakłada się na powieki, aby cienie i eyeliner stały się gładsze i trwały dłużej. Służy jako swego rodzaju dwustronna taśma, która przyczepia się zarówno do powieki, jak i do makijażu oczu, dzięki czemu sztucznie nałożony cień nie drgnie. Możesz go również użyć, aby poprawić swoje odcienie makijażu i sprawić, że będą one wyglądać jeszcze jaśniej.

Oto jak działa podkład Eyeshadow Primer:

Podkład tworzy bazę pod powieki, wchłaniając nadmiar oleju i pozwalając na równomierną powierzchnię do nałożenia makijażu. Bez podkładu, tłuste powieki mogą powodować, że cienie do powiek będą "marszczyć się" przez cały dzień, będą miały nierówną i nierówną aplikację, a nawet znikną całkowicie w ciągu kilku godzin.

Ponadto, podobnie jak usta, powieki często mają lekki, naturalny pigment lub ton, który może utrudniać powstawanie niektórych kolorów cieni. Podkłady, szczególnie te z nagimi lub białymi tonami do nich, służą jako czyste płótna, które pozwalają wszystkie kolory cieni, aby się wyróżniać.

Jak nałożyć podkład Eyeshadow Primer jak Pro

Po nałożeniu codziennych kremów do oczu i kremów nawilżających do twarzy, wyciśnij niewielką ilość podkładu na płaską szczoteczkę do cieni do powiek lub opuszki palców. Warstwa ta powinna być cienka i szybko wchłaniać się w skórę, dzięki czemu skóra stanie się gładka i gotowa do nałożenia cienia. Użyj szybkich, delikatnych ruchów stukając, aby wtopić formułę w skórę. Zacznij od linii rzęs i pracuj aż do samych brwi (tak, brwi - dzięki temu produkty do pielęgnacji brwi staną się również bardziej trwałe). Pamiętaj, aby nałożyć podkład również pod dolne rzęsy, jeżeli zamierzasz zastosować tam cień lub podkład. Poczekaj około minuty, aż preparat wyschnie i wchłonie.