Zabawki i gadżety analne. Co wybrać na początek?

Zabawki analne pomagają uzyskać większa przyjemność i mogą być używane w trakcie masturbacji w czasie gry wstępnej czy w trakcie seksu. Używać ich mogą i kobiety i mężczyźni, o dowolnej orientacji. Temat seksu analnego i wejścia od tyłu nadal budzi spore kontrowersje, jednak okazuje się, że chyba jednak coraz więcej osób otwiera się na taki rodzaj przyjemności. Niezależnie od tego czy ktoś chce rozpocząć seks analny czy tylko zadbać o dodatkową stymulację odbytu to na pewno gadżety analne będą takim dobrym początkiem na tej właśnie drodze. 

Jakie są rodzaje zabawek analnych? 

Pośród zabawek analnych znajdziemy kilka rożnych rodzajów i tym samym również ich możliwości będą różne. Najbardziej popularne propozycje to korki analne, koraliki analne czy masażery prostaty. 

KORKI ANALNE

Korki analne nazywane inaczej zatyczkami to podstawowe gadżety analne dla kobiet oraz dla mężczyzn, które mogą urozmaić masturbację, seks klasyczny czy seks analny. Mają one podłużny stożkowaty kształt, który będzie ułatwiał ich wprowadzenie. Zakończone będą one szeroką podstawą i dlatego nie będą dostawać się w głąb odbytu. Podstawa może mieć uchwyt do łatwego wyjmowania oraz obracania, tak by uzyskiwać lepsze efekty stymulujące, może być zdobiony kryształkami. Korki analne maja różną szerokość od 2 do nawet 4 cm. Jeśli ktoś jest w tym temacie początkujący to powinien zaczynać od tych mniejszych średnic. Można także próbować korków wibrujących, które będą dostarczać dodatkowe doznania. 

Optymalne rozwiązanie dla początkujących to zakup zestawu, który ma kilka korków z różną średnicą. To pozwoli stopniowo przechodzić od małego do coraz większego rozmiaru i tym samym będzie można dostarczać sobie coraz bardziej intensywne doznania. Jednocześnie tak będzie można wybrać dla siebie tą najlepsza średnicę. Używanie korków o różnych rozmiarach to również sposób na to, by przygotowywać się do seksu analnego. Przejście przez wszystkie średnice potem ułatwi wprowadzenie penisa. 

KORALIKI ANALNE

Połączone ze sobą stopniowo zwiększające się koraliki analne są zakończone uchwytem i mogą być wykorzystywane i przez kobiety i prze mężczyzn. Dostarczają one intensywnych doznań w czasie ich powolnego wprowadzenia a jeśli dodatkowo wyjmie się je w trakcie organizmu to dodatkowo będzie to również jego wzmocnienie i wydłużenie. Unikaj koralików połączonych nylonowymi sznurkami. Takich gadżetów nie da się dokładnie wyczyścić i staną się siedliskiem bakterii. W Eroprezent.pl kupimy wyłącznie koraliki bez sznurków, które sa w całości odlewane z silikonu, szkła albo stali. Jeśli ktoś będzie poczatkujący to w trakcie pierwszego użytku nie będzie trzeba wprowadzać ich w całości, a jedynie kilka pierwszych kulek. 

MASAŻERY PROSTATY

Masażery prostaty są przeznaczone dla mężczyzn i mają profilowany kształt, dzięki czemu możliwe jest dotarcie do gruczołu krokowego, a więc męskiego punktu G. Część z nich oprócz wygiętej główki masującej prostatę posiada również wypustkę masującą perineum a wiec obszar między jądrami i odbytem, który jest szczególnie wrażliwy. Masaż przy użyciu anatomicznych masażerów poprawia ukrwienie i funkcjonowanie prostaty, zapobiega jej przerostowi w przyszłości i jednocześnie poprawia erekcję a także poprawia doznania erotyczne. W zależności od preferencji można sięgać po masażery niewibrujące albo wibrujące. Używać można ich w trakcie masturbacji albo w trakcie seksu. 

Samodzielnie czy w parze?

Każdy z gadżetów analnych może być wykorzystywany samodzielnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wspólnie z partnerem ich używac. Przy stosunki waginalnym umieszczenie korka w odbycie partnerki będzie dodatkowo gwarantować jej doznania. Sięgając po koraliki analne przyjemność będzie czerpała partnerka, która będzie miała je w odbycie jak i partner, który wyczuje ich strukturę, gdy będzie w pochwie przez jej ścianki. 

Jeśli w trakcie stosunku mężczyzna używać będzie zatyczki analnej to będzie mu to zapewniało dodatkowo masaż prostaty a to zaowocuje mocniejszą erekcją oraz silniejszym orgazmem. Kolejny sposób na przeżycie bardziej intensywnego orgazmu to umieszczenie kulek analnych w odbycie w trakcie seksu oralnego. Ich wyjęcie w momencie szczytowania będzie dostarczać dodatkową porację przeżyć. 

DOBRY LUBRYKANT

Zabawy analne w ogóle nie będą możliwe, jeśli nie będziemy mieli dobrej jakości lubrykantów. Nasz odbyt sam się nie nawilża i jeśli nie będzie odpowiedniego nawilżeni oraz poślizgu to ciężko będzie o przyjemność i można nawet zrobić sobie krzywdę. Inwestujemy w lubrykant do seksu analnego, który jest bardziej gęsty i nie wysycha tak szybko. Ten na bazie wody można łączyć z gadżetami silikonowymi a jeśli korzysta się z produktów ze stali albo szkła to będzie można też  wykorzystywać lubrykant silikonowy. 

MATERIAŁ

Produkt wykonywany z dobrej jakości materiału to absolutna podstawa. Wybieramy gadżety wykonywany z silikonu, szkła borokrzemowego albo stali, które będą materiałami niskoporowatymi a więc tym samym łatwo będzie utrzymywać je w czystości, są jednocześnie hipoalergiczne i bezpieczne dla ciała. 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Warto także zwrócić uwagę na to czy korki maja szeroką podstawę, a więc ogranicznik albo też uchwyt do trzymania, tylko takie będą zapewniały bezpieczne użytkowanie analne bez ryzyka wchłonięcia się gadżetu. Dodatkowo powierzchnia powinna być gładka, bez ostrych krawędzi, jeśli sięgasz po kulki zwracaj uwagę na to, czy są one odpowiednio ze sobą połączone. 

LEWATYWA

Nie będzie ona konieczna, ale jeśli dzięki niej będzie można czuć się pewniej i komfortowo to można ją wykonać. Zabawy analne nie definiują orientacji seksualnej, ale pozwalają tylko czerpać większa przyjemność z seksualności, można otwierać się na nowe doświadczenia oraz przeżycia. 

Zobacz zabawki analne w ofercie sklepu eroprezent.pl: https://eroprezent.pl/zabawki-analne

Materiał zewnętrzny