Jak Izabela Trojanowska utrzymuje swoją urodę i wygląda tak pięknie?

Izabela Trojanowska to legenda show-biznesu od ponad 40 lat. Jej piosenki, w tym "Wszystko, czego dziś chcę", nuciła i znała cała Polska. Wielką sławę przyniosła jej rola aktorki i piosenkarki w serialu Klan, gdzie jej postać występuje od pierwszego odcinka. Izabela Trojanowska, choć ma dziś 66 lat, wygląda dużo młodziej. Jak udaje jej się to osiągnąć? Okazuje się, że swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranej diecie i zabiegom. Dowiedz się więcej na: https://spokeo.pl

Sekrety urody Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska, mimo 66 lat wygląda rewelacyjnie. Wielu jej fanów często jest ciekawych jej sekretów urodowych, co nie jest zaskakujące. W wywiadach gwiazda zdradziła kilka swoich sekretów. Oto, co powiedziała.

Izabela Trojanowska regularnie korzysta z zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Wie, że jej skóra potrzebuje mocnego bodźca, aby osiągnąć tak niesamowite efekty.

Uważam, że kobieta powinna być zadbana. Chodzę do kosmetyczki, żeby wymasować twarz, dotlenić ją i wstrzyknąć witaminy. W rozmowie stwierdziła, że z wiekiem moja szyja nie lubi się tak bardzo, więc stosuję zabiegi miejscowe, aby ją odżywić."

Izabela Trojanowska stawia również na działanie przeciwzmarszczkowe, odmładzając okolice oczu, które są szczególnie narażone na szybkie starzenie się. Zaufała również medycynie estetycznej. "Użyłam włókien kolagenowych, by nieco unieść brwi. Wyjaśniła, że zabieg musi być wykonany pod narkozą, ponieważ jest wykonywany w tak wrażliwym miejscu jak brwi. Jej oczy są teraz większe, a cała twarz wygląda młodziej po zabiegu.

Dieta Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska również uważa, że dieta jest ważna. To, co jemy, może mieć bezpośredni wpływ na to, jak szczupło wyglądamy i jak wygląda nasza skóra. Zbyt duża ilość cukrów prostych w diecie może powodować szybszą degradację kolagenu i częstsze pojawianie się zmarszczek. Przejdź tu: izabela trojanowska

Izabela Trojanowska jest zafascynowana postem dr Dąbrowskiego i dietą Montignaca. Od lat sumiennie wybiera najwyższej jakości produkty, aby jej organizm otrzymywał potrzebne mu składniki odżywcze. "Kupuję tylko takie produkty, które nie zawierają chemicznych dodatków. Czytam też wszystkie etykiety. Uważam, że jakość jest ważniejsza niż ilość. Wolę kupować wysokiej jakości, sprawdzone produkty za wyższą cenę. (...) Michel Monitgnac, największy dietetyk wszech czasów, ma niesamowite przepisy na każdy dzień. Dieta Ewy Dąbrowskiej to coś, czego doświadczyłam osobiście. Byłam tam i widziałam cuda, które przyniosła. Osoba chora na stwardnienie rozsiane była bardzo chora i nie mogła sama wchodzić po schodach. Po kilku dniach była w stanie chodzić o własnych siłach, po czym przez jakiś czas trzeba było ją nosić. Przyznała, że nie potrzeba było wiele reklamy, aby to się stało.

aktorka


Czy Izabela Trojanowska przeszła lifting twarzy?

Wiele osób nie jest pewnych, czy piękny, owalny kształt twarzy 66-letniej Izabeli Trojanowskiej to tylko efekt mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Pojawiają się opinie, że piosenkarka rzeczywiście poddała się liftingowi twarzy. Co ma do powiedzenia piosenkarka?

Znajoma aktorka odradzała mi lifting twarzy. Przestrzegała mnie przed tym, więc nie będę miała liftingu. (...) Jestem przeciwna wszelkim inwazyjnym operacjom. Nawet najpiękniejsza twarz nie jest zdolna do ekspresji. Izabela Trojanowska powiedziała, że jest wiele innych sposobów na uwydatnienie urody lub jej podkreślenie.


Zgadzamy się z tą opinią. Jeśli masz inne możliwości niż lifting, to warto je rozważyć. Na operację zawsze można zdecydować się później. Naturalne metody są często bezpieczniejsze i zdrowsze dla organizmu oraz pewniejsze, co udowadnia Izabela Trojanowska. Więcej na: https://spokeo.pl/plotki