Holograficzny makijaż

Holograficzny makijaż - zwłaszcza zakreślacz - będzie na zawsze jednym z naszych ulubionych trendów urody. Opalizujące róże, błękity, fiolety i inne elementy uwydatniły kości policzkowe i kokardki wielu naszych ulubionych guru Instagramu, ale jak dokładnie zdjąć z nich wygląd IRL? Aby się tego dowiedzieć, rozmawialiśmy z kilkoma naszymi ulubionymi inspiratorami. Ahead, Ashley Hall, Julia Salvia, Madison Murrell i Lonyea Rutherford, dzielą się poradami, jak nosić zakreślacz holograficzny bez przekraczania granic.

Wskazówka nr 1: Wybierz Podświetlacz Kijowy

"Myślę, że najlepszym sposobem, aby ściągnąć holograficzny zakreślacz bez przesady, jest użycie zakreślacza kremowego lub w kształcie kija", mówi Hall. "Uważam, że używanie zakreślacza w sztyfcie i naklejanie go na moją skórę naprawdę daje mi nieskazitelne wykończenie i subtelny blask, a nie puder, który może być zbyt ciężki w zależności od sposobu aplikacji". Nasz ulubiony kij do opanowania wyglądu? The L'Oréal Paris Galaxy Lumiere Stick w dół ręce. Daje ci to, że z tego świata (zamierzony kalambur) skończyć bez bycia na górze.

Wskazówka nr 2: Spróbuj przejść w monochromatyczny sposób z Twoimi holograficznymi akcentami.

Salvia zgadza się również, że lekkie wykończenie to droga do celu. Sugeruje, aby połączyć wygląd poprzez nałożenie rozświetlacza na oczy lub usta. Ten monochromatyczny wygląd nie pozwoli, by wyglądał na zbyt jarzący się na twarzy. Podświetlacz holograficzny Maybelline New York FaceStudio Master Chrome Highlighter jest naszym absolutnym hitem. Zapewnia on idealną ilość fioletowej iridescencji w wewnętrznym kąciku oczu lub w środku ust.

Wskazówka nr 3: Podświetlaj tylko wysokie punkty swojej twarzy.

Jeśli chcesz tylko pop holograficzny zakreślacz, ogranicz aplikację do kości policzkowych, jak Murrell. "Czasami nakładanie zakreślacza holograficznego w dół nosa i na łuk wargi amokusa może być za duże, więc utrzymanie go na wysokich punktach kości policzkowych jest idealnym rozwiązaniem". Zakreślacz, który uwielbiamy w wysokich punktach twarzy, to NYX Professional Cosmetics Duo Chromatic Illuminating Powder in Twilight Tint. Za jednym machnięciem może naprawdę odmienić każdy makijaż.

Wskazówka nr 4: Zmieszaj się z rumieńcem

Jeśli ułatwiasz sobie wejście w trend zakreślaczy holograficznych i chcesz uzyskać subtelny wygląd, skorzystaj z tej wskazówki od Maiden: "Jeśli jest to zakreślacz wielobarwny, po prostu zamieść najmniejszy kawałek na policzkach nad moim rumieńcem i stopić je razem, aby nie zwariować". Małe kroczki, chłopaki!