Hurom H200: wyciskarka z dużym otworem. Profesjonalny sprzęt w Twojej kuchni

Marka Hurom specjalizuje się w produkowaniu wolnoobrotowych wyciskarek do warzyw i owoców. Jej produkty także trafiają na polski rynek i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród konsumentów. Firma posiada stałe grono zadowolonych klientów, a nieustannie ulega ono poszerzenie o kolejne osoby. Oferowane wyciskarki stanowią połączenie wszystkich cech, które są poszukiwane przez zwolenników domowych i zdrowych soków. Stosowane są w nich innowacyjne technologie, które znacząco podwyższają komfort użytkowania sprzętu do przygotowywania domowych soków. W przeciwieństwie do przeważającej ilości wyciskarek do soków, te wyciskarki wolnoobrotowe to doskonała decyzja rzutująca na zdrowie organizmu. Na szczególną uwagę w asortymencie sprzedawanych wyciskarek obrotowych zasługuje model Hurom H200. Stanowi on jeden z najnowszych modeli i jest kwintesencją możliwości tych urządzeń. Przedstawiamy, dlaczego warto zdecydować się na zakup wolnoobrotowej wyciskarki Hurom H200. Więcej pod adresem hurompolska.pl.

3 rzeczy, które wyróżniają wyciskarkę Hurom H200

Wyciskarki Hurom wyróżniają się na rynku zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, które do tej pory niebyły spotykane u konkurencyjnych marek. Wiele z nich można określić jako jedne z przyszłościowych możliwości. Umożliwiają przygotowanie w pełni zdrowych soków, które oferują zastrzyk witaminowej energii. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200 jest modelem, który reprezentuje wszystkie dotychczasowe osiągnięcia marki. Ta wyciskarka rewelacyjnie sprawdza się zarówno w domu jak i do użytku w firmowej stołówce. Z pewnością, będzie najlepszym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających osób. Wyciskarka Hurom H200 posiada nad innymi modelami przewagę przede wszystkim ze względu na trzy poniższe czynniki.

Pojemna komora w wyciskarce

Marka Hurom, która bazuje na posiadanych osiągnięciach, dąży do nieustannego wzbogacania sprzętów. Producent nie przeszedł obojętnie obok pojemności komory wsadowej, która posiada niewątpliwy wpływ na czas przygotowania soków. Hurom H200 pozostawia konkurencję daleko w tyle. Wyróżnia się posiadaniem otworu wsadowego, którego średnica wynosi aż 14 cm. W rezultacie można włożyć do urządzenia zdecydowaną część warzyw lub owoców w całości. Każdego dnia można oszczędzić czas, który byłby zagospodarowany na przygotowywanie i krojenie składników. Tak duża komora wsadowa Mega Hopper jest innowacyjna i sprawdza się rewelacyjnie w każdym gospodarstwie domowym. Z powodzeniem można zmieścić w komorze np. jabłko średniego rozmiaru lub inne owoce o podobnych rozmiarach, co jest znaczącym ułatwieniem. 

Pojemność pojemnika przeznaczoonego na owoce u warzywa wynosi aż 2 litry. Ze względu na zastosowanie funkcji automatycznego wyciskania, samodzielne przygotowanie soku jest niezwykle proste. Komorę urządzenia wypełnia się preferowanymi owocami i warzywami, a sprzęt bez żadnej ingerencji przygotuje sok. 

Hurom H200

Technologia All in One SST (Slow Squeezing Technology)

Już wcześniejsze modele wolnoobrotowych wyciskarek marki Hurom były wzbogacone o Technologię All in One SST. Wyciskarki Hurom dzięki temu charakteryzują się posiadaniem bardzo wysokiej wydajności ze względu na maksymalne minimalizowanie utraty wartości odżywczych z przetwarzanych warzyw i owoców. Dzieje się tak za sprawą wałka ślimakowego, który stanowi nieodłączną część urządzenia. Wartość jego pracy kształtuje się na poziomie 43 obrotów w ciągu minuty, co w konsekwencji oznacza bardzo dokładne miażdżenie owoców i warzyw, przy jednoczesnym zachowaniu wartości odżywczych. 

Innowacyjna i prosta budowa urządzenia

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom są bardzo często wybierane także ze względu na wygląd urządzenia. Wyciskarka Hurom H200 posiada nadzwyczaj smukłą budowę, która odchodzi od dotychczasowych rozmiarów. Pojemnik na pulpę został wbudowany w bryłę urządzenia, co w rezultacie oznacza, że wielkość urządzenia została zmniejszone aż o 50% powierzchni roboczej. Ponadto, komora Mega Hopper umożliwia na bezpośrednie wkładanie umytych i wytypowanych składników, dlatego te wyciskarki sprawdzają się także w małych kuchniach. 

Kolejnym aspektem, który przemawia za wyborem tego urządzenia jest fakt, że wyciskarki H200 posiadają innowacyjne filtry wewnętrzne i zewnętrzne, które bardzo dobrze zastępują metalowe sitka. Te filtry są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu, ponadto zatrzymują resztki owoców, które nie powinny trafić do soku. Filtry należy wyłącznie opłukać pod strumieniem bieżącej wody i ulokować je w wyciskarce. Samo czyszczenie zajmuje raptem 5 sekund. Dodatkowo, sam montaż i demontaż elementów jest niezwykle prosty.